Jdi na obsah Jdi na menu
 


HODINKY NA LEVÉ LIŠTĚ

27. 9. 2006

 Vložení hodin na web:

1- kliknout na hodiny na mém webu nebo na http://www.clocklink.com/


2- kliknout na Gallery nahoře v pravo na liště (mezi WhatsNews a Rankings) http://www.clocklink.com/ENG/gallery.htm


3 - vybrat druh Analog,Animal,Digital atd. Dle vašeho vkusu.


4 - u vybraných hodin kliknout na View Html tag, naběhne Vám licence ClockLink kterou potvrdíte viz bod 5


5 - pod textem kliknout na Accept


6 - V novém okně vybrat barvu a v liště Tim zone časové pásmo ( CET:Central Europe Time GMT + 01:00)


7 - Size : velikost si určete sami (150/200 stačí)


8 - okopírovat kód Html (spodní – například :

<embed src="http://www.clocklink.com/clocks/0007-Blue.swf?TimeZone=CET" width="200" height="200" wmode="transparent" type="application/x-shockwave-flash">) a poté už jen vložit do svých stránek. Zkopírujte si jej třeba jako já do texťáku,.......možností je více.


9 – to provedete u estranky.cz (mám placenou verzi za 1500,-/rok) tak, že se přihlásíte v na účet svých estranek, kde v NASTAVENÍ nastavení klikněte na "Upravit kód šablony". Toto se nachází na liště VZHLED v podliště DESIGN – DOLE JE V ORANŽOVÉM OBDÉLNÍKU : UPRAVIT KÓD ŠABLONY – klikněte na něj


10 – Teď se Vám zobrazil sloupec s názvem : "Upravit kód pro:" Narolujte si úplně dole kde je sloupeček s názvem "Levý sloupec". Vyberte kam chcete hodiny na Vašich stránkách vložit. Já sem je dal do "Archivu". Z toho vyplývá, že budou umístěné dole na stránce. Klikněte tedy na odkaz Archiv. Otevře se okno s html kódem.

<h3>Archiv</h3>

<div id="kalendar" class="box">

<!-- table -->

</div>

Před něj vložte kód hodin (viz bod 8) a klikněte na uložit


11 – Narolujte na horní část stránky do úrovně Šablona do okna Název , kde máte například Styl E-výchozí vepište za tuto větu jedničku. Celé to tedy bude vypadat takto : Styl E - výchozí 1 Teď narolujte zcela dole na stránku a klikněte na Uložit změny jako novou šablonu.


12 – Teď narolujte zase na stránku nahoru. Nyní jde o poslední krok : v rozbalovací nabídce Výchozí šablona pro tento vzhled: vyberte tu označenou Styl E - výchozí 1 a potvrďte kliknutím na nastavit. Hotovo!!!!

U vzhledu B mě to vždy po vložení do levé lišty (Menu i Archivp posunulo celou lištu dolů, stránky vypadala hodně divně - ale hodinky fungovaly

U vzhedu F to vloží hodinky nahoru (vloženo do Menu) pod logo stránky

Dolin

PS: Já to dělal dvě hodiny než sem to dokončil,.......