Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plastiková Zima 2006

25. 11. 2006

PLASTIKOVÁ ZIMA 2006 – BRATISLAVA

GALERIE ZDE
Ráno je docela teplo,.........beru si koženkovou bundu a mamka mě veze pod most u Břeclavi. Tan vysedám a čekám. Jsem domluven na odvoz stříbrnou Octavií. Je zhruba sedm hodin. Tady pod mostem je hodně zima. Frajeřina s černou koženkovkou se jeví jako blbost!

Mobil co sem si nechal doma už asi zvoní,....... Doufám v telepatické vlastnosti Milana Vinše a jakousi vzájemnou důvěru, že mé i jeho mailové slovo platí. Po šesté stříbrné octávii za deset minut se přestávám těšit. Přesto se po chvilce jedna rozhodla zastavit a vzít mě na palubu.

Přes haranici je to v pohodě, má fotka v pasu pořízená někdy v sedmé třídě ZŠ (tedy hóóóódně dávno) je celníky akceptována! V Bratislavě ani moc nebloudíme neb mapa ukrytá v kufru radí dobře. U vochodu nás Doktor navádí do kopce na jehož vrcholu se tyčí budova muzolea,.......nebo podobně archiotektonicky řešená stavba. Být před vchodem kabrio mercedes ročník čtyřicet tak sázím na rezidenci Obergruppenführera! Po vybalení stánku se vydávám na fotoobhlídku. Protože jsem Obrazekse dnes rozhodl nic nekupovat, rychle ukrývám levně sehnanou knihu Ve znamení Halleyovy komety, VHS o osvobození Plzně 1945 a publikaci Militaria o T-34 díl 1 do bedny. Na burze jsem právě deset minut........utíkám zapomenout k vystaveným modelům.

Doktor právě rozbaluje svůj mixpult s cromwellem 1:72. Já blikám snímečky. Pak už se jen strkám s kolegy fotografy a obhlížejícími diváky. Ale pusťme se do fotek!!!

Omluvte občas reportážní nekvalitu fotek,.... :-)

Obrazek

Vstupní hala a přihlašování modelů,...

Obrazek

Vřelé přivítání ,.......

Obrazek

Okamžitě přeparkujte ty auta od vchodu!! Bude tam stát nový SangYong a Subaru!!!

Obrazek

CENY!!

Obrazek

Dnes máme obzvláště směšné ceny,......!!!

Obrazek

Samý Vallejo,..........

Obrazek

Tady BUDE stát Cromwell!!!

Obrazek

Taková kvalitní práce a tak hanlivé nápisy za nickem!!!,...FUJ!!!

Obrazek

Vše připraveno,....vzápětí si zákeřný klučina přichází pro sekunďák a celé dílo se brzdí,....mimo jiné i z dalších 20 jiných příčin,.. :-))

Obrazek

Bloudící a zcela zmatení hosté, pod dohledem bdělých místních....

Obrazek

Pán v zeleném,..........asi myslivec!

Obrazek

Obrazek

Předváděčka, pro mě nepochopitelných postupů,...oni dělali sfoje vlastní figurky!!

Obrazek

Ženy za pultem,.....

Obrazek

No trošku posun,....ale hotovo není,...

     Zde jsem mírně přestal fotit a odešel na obhlídku. Dal jsem klobásek a bagetu (velice dobré) a vyšel na ochoz. Ve snaze nic moc neutratit jsem si vyhlédl na burze jenom jedny plechy od Aberu (1:35 KV1) a hodlal je pořídit. Majitel tam ale nebyl a tak jsem sešel něco zase poblikat. Ale po mém návratu byl na stánku místo hodného pána s levnýma plechama jakýsi Eduard!!,.......aspoň sem somroval co budou dělat a podobně,... Ale pozor je to agrasivní firma. Po dole pod ochozem se pohybujích lidech v zelených dreseh házely stavebnice Nieuportů!! Ti si je pak za trest nechávali!! Nevídané,.....ještě že nedělají kompresory!!

Obrazek

Obrazek

Vlado s tajemným úsměvem,........v karabici je spousta cen od tohoto výrobce!!!

Obrazek

Připravovaný Marder II (foto 2, foto 3)

Obrazek

Plánek z připravované IL2

A další momentky,........

Obrazek

Toto, toto fakt nemůže vyhrát,......určitě!!!

Obrazek

Last money,...........takže Tracks or Troops?

Obrazek

Budou ceny!!!

Obrazek

Vytrženo z diskuse : Viděli jste toho Vlada!! Vybral mě tu krabici a nic nezbylo!! Teď to budou rozdávat!! Už ani není čím házet!,.........No a my zas víme že ModellBrno 07 bude lepší!,..........a hodně větší!!

Obrazek

Vidíš!! Už to rozdává,....a komu!!!

Reportáž sestavil a nafotil Dolin :-)


 

Náhledy fotografií ze složky Plastiková Zima 2006